Новини

lviv1

Щорічна зустріч українських консьєржів у Львові

15 жовтня 2015 року в Premier Hotel Dnister відбудеться щорічна зустріч української частини асоціації консьєржів “Les Clefs d’Or”. Це буде третя щорічна зустріч українських консьєржів і вперше вона пройде не в Києві, а у Львові.

 

Hyatt Regency Kiev

Спеціальна зустріч українських консьєржів в готелі Хаятт

24 березня 2015 в п’ятизірковому готелі Хаятт Рідженсі в Києві пройшла позачергова зустріч української частини асоціації консьєржів “Les Clefs d’Or”. Збори відвідали консьєржі всіх 5-ти зіркових готелів Києва (Хаятт, Прем’єр Палас, Опера, Хілтон, Інтерконтиненталь і Фейрмонт) і представник 4-х зіркового готелю Алфавіто.

 

LCD Piter

Вітаємо нових членів організації “Les Clefs d’Or” в Україні


Під час щорічної зустрічі організації Les Clefs d’Or ” в Санкт-Петербурзі, яка відбулася 14 березня 2015, Асоціацію поповнили два нові члени” Les Clefs d’Or “з України.

 

5

Щорічна зустріч організації “Les Clefs d’Or” Росії відбудеться в Санкт-Петербурзі

 

14 березня 2015 в Санкт-Петербурзі пройде щорічна зустріч організації “Les Clefs d’Or” Росії в готелі Four Seasons Lion Palace. На зборах будуть представлені звіти про діяльність організації в різних містах, таких як Москва, Санкт-Петербург, Київ та ін.

 

4

15 років організації Les Clefs d’Or Росія!

Вітаємо всіх консьєржів Росії з великим святом !!! 28 січня 2015 організації “Золоті ключі консьєржів” Росії виповнилося 15 років!

  

 

3

Спеціальна зустріч українських консьєржів в готелі Опера
9 грудня 2014 в п’ятизірковому готелі Опера в Києві пройшла позачергова зустріч української частини асоціації консьєржів “Les Clefs d’Or” Росія. Збори відвідали консьєржі всіх 5-ти зіркових готелів Києва (Хаятт, Прем’єр Палас, Опера, Хілтон, Інтерконтиненталь і Фейрмонт) і представник готелю Харків Палас Сергій Удальцов.