Спеціальна зустріч українських консьєржів в готелі Опера

Спеціальна зустріч українських консьєржів в готелі Опера

19 грудня 2014 в п’ятизірковому готелі Опера в Києві пройшла позачергова зустріч української частини асоціації консьєржів “Les Clefs d’Or” Росія. Збори відвідали консьєржі всіх 5-ти зіркових готелів Києва (Хаятт, Прем’єр Палас, Опера, Хілтон, Інтерконтиненталь і Фейрмонт) і представник готелю Харків Палас Сергій Удальцов.2

На зустрічі обговорювалися майбутня поїздка до Санкт-Петербурга на щорічні збори консьєржів “Les Clefs d’Or” Росії, Всесвітній конгрес в Аргентині 2015 і наступний конгрес в ОАЕ, Дубаї в 2016 році. Було розглянуто питання про створення української секції “Les Clefs d’Or”.

3На зборах також був присутній спеціальний гість – Президент Угорської секції “Les Clefs d’Or”, директор центрально-європейської частини асоціації консьєржів “Les Clefs d’Or” Тамаш Унгар (Tamas Ungar). На базі презентації про діяльність українських консьєржів учасники подискутували про особливості готельного господарства в Європі. Пізніше почесний гість Тамаш подарував пам’ятні подарунки консьєржам. Зустріч продовжилася в неформальній обстановці в прекрасному ресторані-партнері «Будда Бар», м.Київ.